Livre numérique Néerlandais

Verborgen levens

Judith Lennox (auteur), Titia Ram (traducteur)

Verborgen levens

Judith Lennox (auteur), Titia Ram (traducteur)

Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw

Voor de lezers van Kate Morton en Rachel Hore

Na de dood van haar oma erft Rose Martineau tot haar grote verbazing een huis op het platteland van Sussex. Het mysterieuze huis was ooit van haar oma’s jongere zus Sadie, over wie Rose tot voor kort nog nooit iets had gehoord

Titre
Verborgen levens
Auteur
Judith Lennox
Traducteur
Titia Ram
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Hidden lives
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, © 2018
431 p. (Epub2)
ISBN
9789402311693

Aussi en format :

Livre numérique: Néerlandais
Livre: Néerlandais

Beschikbaarheid en plaats in de bib