Boek Nederlands

Verborgen levens

Judith Lennox (auteur), Titia Ram (vertaler)

Verborgen levens

Judith Lennox (auteur), Titia Ram (vertaler)
Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw Voor de lezers van Kate Morton en Rachel Hore Na de dood van haar oma erft Rose Martineau tot haar grote verbazing een huis op het platteland van Sussex. Het mysterieuze huis was ooit van haar oma’s jongere zus Sadie, over wie Rose tot voor kort nog nooit iets had gehoord. Wie was Sadie, en waarom
Titel
Verborgen levens
Auteur
Judith Lennox
Vertaler
Titia Ram
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Hidden lives
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2018
431 p.
ISBN
9789022584583 (paperback)

Ook in de collectie als:

Boek: Nederlands
E-boek: Nederlands

Beschikbaarheid en plaats in de bib